Bluesmart – už i kufry pro cestovatele budou chytré

“Smart” je to, co teď letí. Těm co létají opravdu často, ale nejenom jim, by se mohla líbit vize chytrého kufru s názvem Bluesmart, s nímž autoři už osminásobně překročili částku požadovanou na dokončení projektu na Ingiegogo.

Základem je tělo tvořené třemi vrstvami z polykarbonátu, vodě odolné zipy kryté polyuretanem. V přesunech pomohou čtyři miniaturní kolečka. Nechybí kapsy pro rychlý přístup k uložené elektronice.

A teď ty chytré prvky. Kufr bude ve spojení s aplikací ve vašem telefonu a pokud jej někde ztratíte, můžete sledovat jeho polohu. Kufr dokonce sám pošle notifikaci, pokud by se od vás začal vzdalovat. Zamykání je zařídí aplikace a to dokonce automaticky, pokud se od kufru vzdálíte.

Bluesmart – už i kufry pro cestovatele budou chytré

Nechybí ani vestavěná baterie, o jejíž kapacitě autoři nepíší, nicméně tvrdí, že dobije zařízení šestkrát. Ovšem kapacity baterií současných telefonů se pohybují v dost širokém rozpětí.

Chytrým nápadem je vestavěná váha, která vám v aplikaci ukáže, jestli se vejdete do limitu v letadle. Kdo někdy letěl, ví, jak to může být ošemetné a náročné.

Vše se samozřejmě zaznamenává a fanoušci life loggingu se mohou těšit na oblíbené grafíky a analýzy. V přípravě jsou aplikace pro iOS a Android včetně hodinkových provedení. Aktuálně můžete podpořit a získat Bluesmart za 235 USD. Pokud váháte, mrkněte na promo video. Mně osobně v prezentaci nějak chybí rozměry a další detaily zaměřené na samotný kufr.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz