Batoh Energi+ od Tylt: elektrárna na zádech

Že největší slabinou veškeré mobilní elektroniky jsou baterie, o tom nemusíme dlouho diskutovat. Řešit se to dá různě, ale trendy jsou zatím dva. Buď máte náhradní baterii, kterou si nosíte s sebou, nebo máte externí baterii. Sám jsem zastánce druhého řešení. U značky Tylt si řekli, že s druhou cestou mohou cestovatelům pomoct a vymysleli batoh s názvem Energi+.

Ten vypadá zvenku docela klasicky. Uvnitř je ale vybaven oddělitelnou baterií s kapacitou 10 400 mAh, která má celkem tři dobíjecí porty (2x1A a 1×2.1A). Do plného nabití uplyne něco mezi sedmi až osmi hodinami. Samotná baterie není příliš veliká, ukrytá je v batohu a pro jednotlivé kabely jsou mezi kapsami otvory. Takže se vaše elektronika pohodlně dobíjí, zatímco vy se přesunujete nebo máte batoh jen tak odložený.

Tylt Energi+

Do batohu se rozměrově vejde 15″ notebook a spousta dalších věcí. Nás fandy moderních technologií potěší i NFC šítek zašitý do jednoho z popruhů přes ramena. Cena batohu Tylt Energi+ je 199 USD. Pokud se vám líbí, podívejte se na celé produktové video níže.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

2 komentáře
  1. Nějak nevidím rozdíl oproti tomu koupit externí baterii a strčit ji do kapsy v batohu, tak jak to mám nyní. Chápal bych extrémně větší výkon, ale to nemá. Navíc životnost baterie bude menší než životnost batohu.. Trochu by mi také vadila ta kapsa pro zlodějíčky, to v Čechách není moc praktické. K čemu je prakticky použitelné to NFC? Přijde mi fajn, že má spoustu kapsiček na elektroniku, ale to je asi vše 🙂

    • navíc oproti DIY řešení to má snad jen t vstupy pro kabely do kapes, takže by neměly tolik překážet. NFC má nastavenou cestu ja jejich web, nevím, jestli je štítek uzamčený, nebo se dá přepsat:(

    Leave a reply

    GeekLife.cz