AMPL Smart Backpack. Další batoh s haldou energie na cesty.

Už dávno jsem vtipkoval, že současné smartphony  a tablety pro maximální využití nebo cestování budou potřebovat přenosnou elektrárnu na záda. A už se tak pomalu děje, nabídku batohů vybavených akumulátory, které jsem tu už uváděl, se chystá rozšířit další kousek se sexy názvem AMPL SmartBackpack, který právě podle všeho úspěšně dokončujte funding kampaň na Indiegogo.

Batoh s povedeným designem nabídne voděodolný povrch a absorbéry nárazů, které mají lépe chránit obsah vašeho batohu, tedy hlavně citlivé elektronické hračky a pracanty. Ty můžete uložit do sedmi kapes, pro mobil je připravená samostatná kapsa na popruhu.

ampl-smartbagHlavní deviza je ale interní baterie s kapacitou 5 000 mAh (18,5 Wh). Pro zkušenější uživatele to není hodně, a proto je uvnitř místo celkem tři další baterie, které si můžete přikoupit a vozit podle potřeby. Ty nabídnou jednotlivou kapacitu až 14 900 mAh (55 Wh), což je opravdu pekelná kapacita do zásoby (až 147 Wh).

AMPL-smart-backpack-4

K hladovým elektronickým strojkům povede 6 USB kabelů, které budou pohodlně přístupné z různých míst. Nabíjení probíhá ze všech baterií současně a pozor, můžete jej ovládat z mobilní aplikace. Sympaticky také zní, že rychlost dobíjení má být údajně až 2,5 krát vyšší, než u běžných baterií. Teď už zbývají jen dvě otázky. Kdy a za kolik?

AMPL-smart-backpack-5

Podle plánů by měl AMPL Smart Backpack být dostupný v září tohoto roku. Koupit jej můžete právě přes podporu projektu na Indiegogo za 225 USD, čímž ušetříte 25% z plánované prodejní ceny a za to dostanete batoh a základní baterii 5 000 mAh. Pro dopravu mimo USA si přidejte dalších 25 dolarů.

Musím se přiznat, že je to poprvé, co mě svrbí ruka pořídit si něco takového. Pár podobných produktů jsem už viděl, ale AMPL Smart Backpack na mě působí zatím ze všech nejlíp.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz