Zaveďte pořádek do klíčů s klíčenkou KeySmart

Mnozí z nás nosí až nepříjemně velké svazky klíčů. S organizací mohou pomoci různé klíčenky a jednou z vynikajících je minimalistická americká klíčenka Keysmart. Kromě úspornosti nabízí také pěkný design a vysoce kvalitní provedení. A pokud je to stále málo, můžete si dokoupit spoustu velice užitečného příslušenství.

Co klíčenka umí?

Základem klíčenky je v podstatě jen kovový kryt spojený šroubky, který svazek klíčů promění do podoby švýcarského nože plného klíčů. Výhodou je přehledné uspořádání a velice kompaktní provedení. Díky různé délce šroubků, podložkám a barevným klíčům tak můžete vytvořit téměř libovolně obsáhlý a přehledný systém, který zabere jen zlomek místa ve srovnání s klasickým svazkem klíčů. Nemusíte se obávat ani nestandardních klíčů, většinu jich lze připevnit pomocí speciálních spojek.

Černá klíčenka Keysmart

Samostatnou kapitolou je pak velmi rozsáhlé a šikovně navržené příslušenství, které nahradí peněženku a poskytne spoustu šikovných nástrojů v minimalistickém balení.

Materiál a provedení

Kryt klíčenky je vyroben z hliníku, který může být v celé řadě barevných variant a vyrábí se ve dvou délkách. Pro náročné zákazníky existuje kryt z ručně leštěného titanu, spojovací šroubky a podložky jsou vyráběny z nerezové oceli. Klíčenka má laserem vyvedené logo, které si můžete za příplatek změnit.

Klíčenky Keysmart jsou vyráběny v USA, s poměrně značným podílem ruční práce. Na výborné kvalitě zpracování je ihned vidět poctivý řemeslný přístup. Provedení je opravdu zdařilé a vychytané, výrobce si zjevně dal spoustu práce s laděním detailů a vymýšlením širokého příslušenství.

Bohaté příslušenství dále rozšiřuje možnosti

Ke klíčenkám Keysmart existuje téměř neuvěřitelné množství příslušenství. Samozřejmostí jsou různé klipy pro připevnění do poutka kalhot či batohu, pásek na krk a klips pro připevnění klíčenky do kapsy. Nezbytnou součástí jsou samozřejmě také náhradní podložky, kryty a široký výběr klíčů. Klíče mohou být buď klasické z mosazi s pozinkovaným povrchem, anebo barevné ze speciální odolné slitiny hliníku. Nezbytnou drobností je také očko pro připevnění klíče od auta, protože se mezi ostatní klíče opravdu nevejde.

S počtem klíčů nejste limitovaní

S počtem klíčů nejste limitovaní

Mezi další užitečné příslušenství patří kovová USB 2.0 fleška s volitelnou kapacitou (8-64 GB) a speciální propojovací kabel USB a micro USB ve tvaru klíče, obojí hladce zapadne přímo do klíčenky. Propojovací kabel vám umožní kdykoliv dobíjet smartphone či tablet z USB, aniž byste museli tahat klasický kabel. Speciální oboustranný klip umožňuje minimalisticky uchytit až 30 bankovek a 6 kreditních karet. Šikovná vychytávka je také miniaturní kuličkové pero o délce 7 cm, které snadno připnete ke klíčence či zipu na batohu. Hodit se může také přívěšek s chemickým zdrojem světla. Na denním světle se nabíjí a ve tmě vydrží svítit až 12 hodin.

Poměrně bohaté je i mechanické příslušenství. Kromě jednoduchého otvíráku na pivo jsou k dispozici i dva kovové multi-nástroje velikosti kreditní karty, které zastanou mnoho drobných úkolů. Ve velikosti kreditní karty je i skládací nůž, který má velmi ostrou a odolnou čepel z chirurgické oceli a polypropylenový držák. Pouhým přeložením několika částí lze nůž složit do tvaru kreditky a zase rozložit do tvaru kapesního nože. Nůž i mechanické nástroje můžete snadno zařadit do klipsu pro kreditní karty. Mezi poněkud exotičtější příslušenství pak patří nástroj na opravu zásahů v golfovém trávníku.

Jak koupit

Klíčenku můžete koupit přímo na webu výrobce. Cena za základní provedení s kapacitou 4 klíče je 19,98 USD. Šikovnější si na webu všimnou slevového kódu ve výši 15% v záhlaví stránky  (NOBULK15). Verze s kapacitou 10 klíčů je dražší o 1,98 USD a ceny příslušenství se pohybují od 3 do 10 dolarů. K tomu si do přidejte přepravní náklady ve výši 6,99 USD (International Shipping – First Class Mail).

Tip: Je na vás tahle klíčenka moc techno? Podívejte se na Orbitkey z krásné kůže a kovu.

6 komentářů
  1. Je to teda funkcni i na klasicce ceske klice?

  2. Mám verzi za 40 usd po slevě a za ty prachy je to nesmysl. Když se šroubky utáhnou moc aby klíče samovolně nevylézaly tak to jde těžce a když jsou volné, taky samy vylézají. Po každém použití klíče, se obtížně vrací zpět do pouzdra, když tam nemáte jen klíče, ale i flash a otvírák. Přidělat k tomu ještě dálkáč na auto a poutko které mi poslali, tak mi to urve kapsu, to je už na batoh. Za mě velké zklamání, na netu to vypadá fantasticky.

  3. Z AliExpressu za 5 EUR s 3 velkostami skrutiek. Ešte čakám tak uvidím. Viem, nepodporujem výrobcu ale 40 EUR za 2 pliesky a srob nedám.

    Leave a reply

    GeekLife.cz