Jak změnit pořadí nahrávání pluginů u WordPressu

Jedna věc mě na WordPressu vždycky štvala. Pluginy, které měly zobrazit něco pod článkem, se zobrazovaly v pořadí, které jsem nijak nedokázal ovlivnit. Naštěstí jsem pro tyto případy našel řešení. Jak jinak, jedná se o další plugin.

Zkušení programátoři by mohli sáhnout do kódu, ostatním pomůže Plugin Organizer. Funguje dobře a obsluha je až triviální. Po instalaci a aktivaci se vám v přehledu všech pluginů objeví nový vizuální prvek, malá modrá šipka. Ta naznačuje, že od teď stačí nejprve plugin jednoduše přetáhnout do požadované pozice (drag and drop).

Plugin Organizer

Poté musíte volbu ještě potvrdit v roletce s nabídkou Hromadné úpravy, kde po instalaci Plugin organizeru přibudou nové položky označené jako PO Actions —.

Plugin Organizer

Plugin Organizer má i další nastavení, které naleznete v samostatné položce hlavního menu. Můžete zde vytvářet skupiny pluginů a těm přiřazovat různá práva nebo je hromadně vypínat a povolovat pouze u určité stránky či příspěvku.

Jak změnit pořadí nahrávání pluginů u WordPressu

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

Komentujte

GeekLife.cz