Wallit je minimalistická clipová peněženka

Potrpíte si na hezké a praktické drobnosti do kapsy a přitom nefandíte mincím? Je tu velká šance, že vás zaujme i Wallit.

S rozměry 9,5 x 7,5 x 1,3 centimetru je dílo designera Shahaf Ben Abu opravdu drobeček do kapsy. Tělo tvoří dvě destičky  z hrušňového laminovaného dřeva a kompaktní laminátové desky. Vnější část Wallitu lze mít různě dekorovanou například texturou betonu, starého dubu či hliníku.

wallit penežěnka

Rozevírání funguje pomocí dalšího malého dřevěného dílku, který funguje jako klip. Celé pohromadě to drží díky silikonovému pásku. Posledními částmi peněženky jsou 4 malé čudlíky ze silikonu, které z vnitřní strany zabraňují klouzání karet nebo bankovek, aby nedošlo k jejich poškození.

wallit-penezenka

Wallit pojme celkem šest platebních karet a nějaké vizitky.

wallit-penezenka

Wallit peněženka - dekory

Namlsaní? Asi vás nepotěším, ale podle všeho se jedná o designérský koncept, který se nedá koupit. Zatím?

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

2 komentáře
  1. Me z penezenk v posledni dobe zaujalo hlavne https://www.indiegogo.com/projects/keplero-luxury-wallet#/ ale cena v porovnani se dvema drivky a gumickou bude nekde uplne jinde.

    Leave a reply

    GeekLife.cz