Tru Virtu: hliníková peněženka pro moderní frajery

Nebaví vás nosit klasickou peněženku v zadní kapse? Máte strach z toho, že někdo zneužije na dálku čip vaší bezkontaktní karty? Mrkněte na nápaditou dvoukomorovou peněženku vyrobenou z hliníku.

Tru Virtu je značka high tech peněženek, o jiných bych tu ostatně ani nepsal:) Mimo to dělá také kovové obaly na iPhony.

V nabídce mají tři různé modely peněženek, které vždy fungují jako mušle se dvěma komorami. Každá z nich má samostatné tlačítko na otevření. Peněženky jsou odolné proti prachu, špíně a vlhkosti, mají docela rozumné rozměry a hmotnosti se podle modelu pohybují od 88 do 132 gramů. Více koneckonců ukáže jejich produktové video.

Jak jsem v úvodu naznačil, materiál, z něhož je peněženka vyrobena, je vhodný pro paranoiky, co se obávají RFID scannerů:) Nebo pro ty, co prostě už dál nechtějí koženou nebo textilní šrajtofli. I do té nejmenší v klidu dáte třeba 6 platebních karet. A koupíte je i u nás, stačí si vybrat ten správný shop.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

1 Comment
  1. Docela pěkná peněženka, ale asi zůstanu u mojí oblíbeny z kůže. Řekl bych, že bude i daleko pohodlnější.

    Leave a reply

    GeekLife.cz