Top aplikace, které by v mobilu měla mít každá žena

Co řešíte jako první, když si pořídíte nový chytrý telefon? No jasně, jaké aplikace si tam nainstalovat. Tak se na to podíváme. Jaké aplikace by v telefonu měla mít každá žena?

Chytrý telefon dnes má skoro každý, málokdo ho ale využívá naplno. Buď si tam totiž žádné aplikace nenainstaluje záměrně, nebo neví, že právě díky aplikacím využije telefon naplno.

Jaké aplikace vám tedy usnadní život?

Výběr připravila redakce ze sekce Mobilní telefony na Srovname.cz.

Vinted

Která z nás nemá doma spoustu oblečení, které nám nesedí? Kabelek, které se nám nehodí? Prodejte je na Vinted. Patříte do druhé skupiny, která má oblečení pořád málo? I vy si aplikaci nainstalujte. Nebudete totiž pro nové kousky muset do obchodu. Koupíte si je pěkně z domova.

Stocard

Ženy tak milují nakupování, o to víc, když jde o výhodné nakupování. Mnohé obchody nabízí slevy nejen v letácích, ale i když máte jejich věrnostní kartičku. Jenže obchodů je spoustu a kdo má tolik místa v peněžence, aby tam strkal všechny možné plastové kartičky?

Řešením jsou aplikace, do kterých si věrnostní kartičky nahrajete a na pokladně je pak ukážete na displeji svého chytrého telefonu. Jednou takovou aplikací je i Stocard.

Kupi.cz

Díky téhle appce vám neunikne žádná akce. Už nebudete kupovat zboží za draho. Stačí si aplikaci nainstalovat, zadat obchody, ve kterých nakupujete a hned uvidíte přehled zboží, které je v akci.

Víte, že v aplikaci Kupi si můžete prolistovat i celé letáky? Potěší vás i funkce, díky které si nastavíte produkty, u kterých chcete hlídat, kdy se objeví v akční nabídce.

Menstruační kalendář

Už nebudete muset pátrat v paměti, kdy jste měla poslední MS, jak dlouho trvala, jak byla intenzivní apod. Přehledný kalendář vám usnadní i plánování dovolené – kdo by taky chtěl jet k moři, když zrovna bude mít „své dny“?

Náš tip: Některé ženy preferují OvuView, jiné Period Tracker by Amila, další zase Clue nebo český Menstruační a ovulační kalendář.

Lady Pill Reminder

Které z nás se ještě nestalo, že si zapomněla vzít antikoncepční pilulku? Pamatujete si, na ty nervy, které jste po zbytek měsíce měla? Když si do mobilu nainstalujete aplikaci Lady Pill Reminder, můžete být v klidu. Nastavíte si cyklus a čas, kdy tabletky užíváte a aplikace vás každý den sama upozorní.

Slovník nebo překladač

Taky se vám už stalo, že se vám z hlavy vykouřilo tolik podstatné slovíčko, které sice každý den používáte, ale teď si na něj prostě nemůžete vzpomenout? Potřebujete občas přeložit psaný text? Zachrání vás Překladač Google.

Víte, že tahle appka funguje i offline?

Waze

O ženách se říká, že jejich smysl pro orientaci je nulový, dokážou se prý ztratit naprosto všude. O vás to ale platit nebude, když si do telefonu nainstalujete Waze.

Náš tip: Aplikaci můžete sdílet i s partnerem. Budete vědět, kde je a zda v pořádku dojel do cíle své cesty.

Spotify

Milujete hudbu a provází vás na každém kroku? Díky Spotify můžete hudbu i podcasty poslouchat i na svém mobilu. Navíc si v aplikaci můžete sestavit i vlastní playlisty.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

1 Comment

    Leave a reply

    GeekLife.cz