Toggl.com redesignuje

Toggl.com je pravděpodobně nejpopulárnější nástroj pro sledování času při pracovních úkolech a používám ho od roku 2010. Aktuálně si jej v testovacím režimu můžete přepnout do nového grafického kabátku, který s sebou přináší i některé změny v ovládání, a to k lepšímu.

Zatímco původní rozhraní využívalo celou šířku vašeho displeje ve dvousloupcovém layoutu, nový design, který můžete využívat na adrese https://new.toggl.com, je soustředěný na centrální část monitoru a je hezky zaměřený na směr toku informací, kdy vstupní údaje o názvu úkolu, projektu a klientovi zadáváte postupně v jednom řádku, nikoliv v řádcích po sebou, jako tomu bylo doposud.

Staré rozhaní Toggl.com

Staré rozhaní Toggl.com.

Timeline výpis se společně s týdenními statistikami přesunul do spodní části a prostoru monitoru tak dominuje přehled aktuálně skončených úkolů a příslušných projektů, který lze zobrazit v nahuštěném kompaktní nebo pohodlnější rozšířeném provedení. Naopak záložka pro štítky se přesunula do hlavního menu a nyní se ukrývá v hlavním nastavení služby.

Nové rozhraní Toggl.com.

Nové rozhraní Toggl.com

Mnohem přehlednější je i klíčová stránka s reporty, kde hezky vidíte jednotlivé dny týdně a k nim zapínáte filtry s projekty a klienty. V duchu nového vzhledu se nesou i exportované pdf soubory. A hlavně musím pochválit práci s kalendářem, která je nyní mnohem jednodušší a přehlednější.

Nový týdenní přehled v Toggl.com

Nový týdenní přehled v Toggl.com.

Celý design je plochý, jak velí současný trend. Mně osobně se změna líbí, i když nejvíce využívám pevného klienta v PC a na web chodím pouze pro reporty. A co říkáte na nový design Togglu vy?

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

5 komentářů
 1. Reply
  Jakub Provazník 21.2.2014 at 16.20

  Aktuálně moc ne – už asi 2 měsíce lze přepnout do nového kabátku…

 2. Jen jim tam chybí pár funcionalit z klasického Togglu. Například editace klienta a projektu, a přiřazení projektu ke klientovi.

 3. Reply
  Andrea Veselá 12.6.2015 at 13.29

  Toggl se fajn, používala jsem ho taky. Opravdu je asi nejpopulárnějším nástrojem pro sledování času. Jen málokdo ale ví, že existuje důstojný český konkurent Time Tracking primaERP. Osobně mi vyhovuje dokonce víc. Doporučuju! https://www.primaerp.com/cs_cz/timetracking/

  Leave a reply

  GeekLife.cz