Tipy na doplňky pro fitness trackery

Fitness trackery jsou na vzestupu. Jestliže nějaký vlastníte, mohli byste ocenit tipy na několik zajímavých doplňků, které vám umožní nosit tracker buď jinde, než ruce, nebo jej oblíknou do nového kabátku.

Pokud často běháte nebo chodíte na tůry  a nechcete z nějakého důvodu mít na ruce pásek, zkuste se podívat Shoe Pouch. Jedná se o pouzdro, které lze připnout k obuvi. Váš tracker v něm bude dobře chráněný a umístěním na obuv se vyhnete započítávání některých pohybů rukou mezi kroky, což je stálá bolístka všech trackerů, co znám. Shoe Pouch podporuje tracker od Fitbitu, Misfitu, Sony a Nike. Cena je 14.99 USD.

Griffin Shoe Pouch

Děvčata pak možná ocení připravované náramky v podobě ozdobné stužky na ruku. Griffin je připravuje v různých odstínech za cenu 19.99 USD. V náramku budete moct ukrýt tracker od Fitbitu a další zatím nespecifikované trackery.

Ribbon Wristband for Fitbit and more, Sapphire/Ocean Spray

Jestliže vám silikonový pásek nedělá dobře při spaní nebo při nadměrném pocení při sportu, zkuste si pořídit Sleep Sport band v ceně 19.99 USD. Vyrobený je z elastického vlákna Spandex a lze jej nosit  na zápěstí, nebo na paži.

Sleep Sport band

Tip: Nové modely Charge a Charge HR od Fitbitu najdete na Smarty.cz.

Váš Fitbit Flex nebo Fitb One budete moct již brzy umístit do speciálního silikonového krytu Kazoo. Ten bude podle mě vhodnější spíše pro ty, co mají Flex, protože One se v základu prodává s podobným obalem.

Kazoo

Vybrali byste si? Nebo vám tracker na zápěstí plně vyhovuje?

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz