Seyvr. Karty, peníze a powerbank v jednom

Mít vybitý smartphone je pro mnohé postrach a hodně lidí s sebou denně nosí externí baterku pro případ nouze. Pokud vám občas šťáva dojde, mohla by vás zaujmout malá power bank namontovaná do elegantní kožené peněženky, kterou pod názvem SEYVR vytvořila norská společnost Unikia.

SEYVR neslouží jako hlavní zdroj energie, má vás, jak už název naznačuje, jen zachránit z nejhoršího. Tomu odpovídá i kapacita baterie, který je 1400 mAh.

Nabíjení probíhá přes kabel, který je celý ukrytý v těle peněženky. Zvolit si můžete verzi microUSB nebo pro iPhone ve verzích 5/5c/5S/6/6 Plus. Baterii nabijete za 2,5 hodiny při použití výstupního proudu 1A.

Do peněženky vyrobené z kůže se dále vejde šest karet a obsahuje i klip pro hotovost. Ten je v popisu produktu, ale na obrázcích nebo videu jsem nic takového neviděl.

Tloušťka 15 milimetrů není nijak zásadní, přesto jde ale spíše i tip pro ty, kteří ji nenosí v zadní kapse kalhot.

Cena je 59,95 EUR ve verzi s microUSB konektorem, Applisti si rádi za svůj extra konektor připlatí deset euro navíc.Jako pohotovostní řešení nevypadá SEYVR špatně. Pokud u sebe nosíte jen pár karet a papírovek, může se hodit. Pro mě osobně by ale peněženka potřeboval více úložných prostor.

Tip: mrkněte na další recenze powerbank.

Komentujte jako první!

Komentujte článek

GeekLife.cz