Lenovo a jeho Smartband rozšiřují řady fitness trackerů

Čínské Lenovo se nově přidává mezi výrobce fitness trackerů, když se na jeho webu bez velkých oznámení objevila produktová stránka Lenovo Smartband SW-B100. Co z ní lze o náramku, který se silně podobá Flexu od Fitbitu, vyčíst?

Lenovo Smartband SW-B100 (Orange)

Smartband bude umožňovat sledovat denní cvičení a spánek. Na rozdíl od Fitbit Flexu přidává také sledování tepové frekvence, upravitelné notifikace a podle popisu bude umožňovat přihlášení k počítači bez zadávání hesla. Přesně tedy:

 • kroky (denně, týdně, měsíčně v grafech v aplikaci)
 • vzdálenost (denně, týdně, měsíčně v grafech v aplikaci)
 • tepová frekvence (denně, týdně, měsíčně v grafech v aplikaci)
 • trackování spánku (denně, týdně, měsíčně v grafech v aplikaci)
 • integrace s chytrými přístroji – upozornění na SMS nebo hovor se jménem nebo číslem
 • upomínky, hodinky

Spojit se bude možné s Windows 8 a výše, Androidem 4.3 a výše nebo iOS 7.1 a výše. Náramek snese maximální vlhkost vzduchu 90%, teplotu 40°C. V nejtlustším místě bude mít na výšku 10,7 mm a vážit bude 22 gramů. O výdrži nebo dobíjení ve specifikacích zatím nic není. Stejně tak nevíme ani očekávanou cenu, která ale díky většímu počtu funkcí bude nejspíše výš, než u Fitbit Flexu.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

   Leave a reply

   GeekLife.cz