Jaká jsou trička z GeekShirts.cz?

Před nedávnem jsem zjistil, že některá letitá trička dosluhují, případně se v susičce smrskla tak, že můj pupek obepínají příliš těsně. Rozhodl jsem se tedy, že si koupím nějaká online. I když jsem měl drtivou většinu triček od Youngprimitive, zaujala mě při surfování někde reklama GeekShirts.cz na akci 2+1, a tak jsem se k nim podíval.

Protože jsem se kdysi kolem výroby a propagace triček motal, zajímá mě kromě motivu hlavně gramáž. Ta je totiž docela podstatná pro to, jakou bude mít tričko životnost. V oblasti triček s potiskem je docela standard gramáž 185 g/m2 a GeekShirts tohle dodržují. OK, mohl jsem si vybírat konkrétní motivy.

Těch mají GeekShirts na výběr relativně hodně. Záměrně píšu relativně, protože to závisí na vašem vkusu a trošku věku. Na gymplu jsem běhal s přívěskem ve tvaru konopného listu na krku, dneska by mě to ani nenapadlo a i staré tričko s nápisem DATMR moc na světlo nevytahuji. Takže ne každá hláška mi dneska připadá vtipná a u některých ani nevím, o co jde, ujel mi vlak:)

Nakonec jsem vybral po značném úsilí tři kousky. Tričko s populární modrou obrazovkou smrti, něco pro nás starší:)

BSD tričko

Mám sklony pořizovat trička v tmavých odstínech a živí mě SEO, nemohla tedy chybět Panda, i když motiv vychází z trošku jiného kontextu a to hitové reklamy Never say no to Panda z roku 2010.

Nakonec jsem vybral tričko s logem Tuzexu, je to trošku retro a hlavně bylo bílé, takže jsem ty barvy nakonec trošku vyvážil.

Tuzex logo

Trička dorazila rychle, jak se na eshop sluší a patří. Velikost L se mi zdála mírně větší, než jsem zvyklý, ale sušička s tímto “problémem” poradila:) Obchod můžu doporučit, kvalita je dobrá a cena nijak nevybočuje, pokud tedy nenarazíte na akci – aktuálně jede 2+1, 3+2 a 5+5. Svoji zásobu tak můžete docela rozšířit a nebude to stát ranec.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

3 komentáře
  1. Akci od GS jsem využil poslední dvoje Vánoce a letos s tím nehodlám přestávat! 🙂 Doporučuji.

  2. trička jsou to super. Mám doma 4 kousky 🙂

  3. Přidávám se ke kladnému hodnocení, taky jich doma už pár mám a navíc je to skvělý dárek, třeba pro kamarády. 🙂

    Leave a reply

    GeekLife.cz