Apple: cesta k mobilům jako e-book

Psaní Patricka Zandla mám opravdu rád, umí formulovat myšlenky, ať už se jedná o vlastní úvahy, informační články nebo beletrii. Jeho novou knihu o cestě Apple k mobilním telefonům jsem očekával, papírová verze však předstihla vydání e-booku (záměrně), na nějž jsem až do dneška čekal. Kniha Apple: cesta k mobilům se dá koupit bez DRM ve formátech mobi, epub nebo pdf například na Kosmas.cz za lidových 135,- korun.

Apple: Cesta k mobilůmKdo mě zní, ví, že k výrobkům Apple mám respekt jako k úspěšnému obchodnímu artiklu i jako svébytnému vesmíru s vlastními řešeními. Z druhé strany mně vadí některá omezení a pak samozřejmě cena. Nepovažuji se za chudého, ani bohatého, ale většinu z činností, k nimž bych mohl používat produkty Apple, zvládnu i bez nich s výrazně nižšími náklady.

Ale protože mě téma mobilních telefonů zajímá a Apple v tomto odvětví minout nelze, moc se na příběh vedoucí k úspěchu iPhone těším.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

4 komentáře
  1. Souhlasím s tebou, nic proti Apple nemám, jen mi vadí jejich předražené produkty a i ta omezení jsou nepříjemná. Proto jsem nucen používat alternativy

  2. Taky nechápu jak si to tolik lidí pořád může kupovat ,když na tom nic není a stojí 2xtolik ,co normalní.

  3. Mě třeba přijdou ostatní tablety postavené na Android systému lepší jak iOS. Ale je to jen můj názor.

  4. jsou sice trochu finančně náročné, ale desing je super

    Leave a reply

    GeekLife.cz