The Anker Powerhouse: 120000 mAh na cesty

Nenasytná elektronika na cestách může být problém. Heavy users už dnes nikam nevyrážejí bez nějaké externí baterie. Na delší cesty pro více lidí se proto leckonz může hodit poněkud extrémnější kousek. Co takhle nabít mobil až 40x nebo 7 hodin provozu mini ledničky? Tohle umí jedna extra velká powerbanka.

The Anker Powerhouse nabízí 120 400mAh (434Wh) kapacitu ukrytou v hliníkové krabici, jejíž váha mírně překračuje 4,2 kilogramu. Rozměry jsou 20×16,5×14,5 centimetrů. Nechybí ani madlo pro snadné přenášení.

The Anker Powerhouse

Uvnitř je ve skutečnosti 36 samostatných baterií, každá s kapacitou 3 350mAh. Zvnějšku najdete ještě LCD panel, který ukazuje zbývající kapacitu baterie. K dobití potřebujete 10 hodin při připojení do sítě, nebo 16 hodin při dobíjení solárním panelem. Ten zatím ještě není dostupný.

➡️ Tip: podívejte se, jak vybrat power bank.

Na zařízení jsou 4 konektory pro USB s výstupním proudem 2,4A bez podpory Quck Charge, dále 12V konektor jako auto nabíječky i standardní (US, 110V) AC kabel. Napájení musíte ručně zapnout i vypnout na každém z výstupů pomocí tlačítka nad ním.

Cena za tuhle haldu cestovní energie je 500 USD. Využití najde určitě pro kempery a další cestovatele, kteří se často ubytují mimo dostupné sítě.

Tip: mrkněte na další recenze powerbank.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Komentujte

      GeekLife.cz