5 nejlepších aplikací pro rok 2017

Aplikace jsou základ každého smartphonu, usnadňují provoz, baví nebo dokonce zachraňují životy. Následující článek přináší tipy na ty nejlepší aplikace pro rok 2017.

Memrise

Výuková aplikace pro učení se slovíček z cizích jazyků. Pomocí opakování jednotlivých frází, jejich přepisování či namlouvání do mikrofonu vám pomůže rozšířit vaši slovní zásobu zábavným způsobem. Aplikace je dostupná pro operační systém iOS, Android i pro webové prohlížeče vašich počítačů či notebooků s Windows.

Stahujte: Android | iOS

back to menu ↑

IFTTT

Aplikace pro automatizaci vašeho zařízení. Umožňuje propojení jednotlivých aplikací nainstalovaných uvnitř vašeho telefonu, které nabízejí dohromady velmi lákavou kombinaci.  V IFTTT si nastavíte podmínky, za kterých spolu budou aplikace komunikovat, což vám může výrazně usnadnit život. Spolupráce aplikací může vypadat například tak, že propojení vašeho mobilního telefonu a chytrých zařízení v domácnosti dá automatický signál k jejich spuštění. Detekuje-li tedy jedna aplikace uvnitř vašeho smartphonu déšť, druhá může automaticky uzavřít domovní či garážová vrata a podobně. Aplikace je opět dostupná pro Android i iOS.

Stahujte: Android | iOS

back to menu ↑

Google Earth

Je oproti přechozím dvěma poněkud známější aplikace, která umožňuje prohlížet místa kdekoliv na světě, přímo z vašeho telefonu. Kromě detailní mapy tak nabízí velmi lákavý pohled na všechna významná světová místa a památky. Aplikace je k dostání pro iOS, Android i vaše stolní počítače či notebooky s Windows.

Stahujte: Android |Android

back to menu ↑

Pocket

Pocket je aplikace, která cílí na uživatele, kteří nemají neustálý přístup k internetu pomocí datového připojení. Umožňuje totiž ukládat webový obsah (ať už se jedná o články, videa nebo obrázky) k jejich pozdějšímu prohlížení i v režimu offline. Aplikaci tak jistě využijete například na cestách nebo všude v místech, kde se nelze připojit k internetu. Stahovat ji můžete pro operační systém iOS, Android i pro Windows.

Stahujte: Android | Android

back to menu ↑

Funnel

Aplikace pro všechny, kteří chtějí být neustále v obraze. Nabízí příchozí upozornění na nové zprávy z velkých světových zpravodajských serverů jako například BBC, NPR, CBC a podobně. Díky této aplikaci vám neunikne nikdy žádná důležitá novinka z aktuálního dění ve světě. Appka je dostupná jen pro iOS.

Stahujte: Android

back to menu ↑

Podpora aplikací ze strany zařízení

Aneb jak vybrat zařízení, které podporuje širokou škálu aplikací?

Pokud jste vlastníkem chytrého telefonu, velmi pravděpodobně nabízí podporu aplikací podobného nebo stejného účelu, jako výše zmiňované. Starší verze operačních systémů nebo nedostatečné hardwarové vybavení, však mohou zapříčinit u těchto aplikací problémy s jejich provozem.Pokud si chcete užívat všechny výhody na nejlepších zařízeních dle jednotlivých typologických specifikací nebo cenových rozpětí, doporučujeme navštívit například porovnání nejlepších telefonů. Kromě srovnání jednotlivých parametrů, zde najdete také podrobné recenze, věnující se detailnímu popisu každého telefonu.

Pokud se pak zajímáte i o aplikace, které nabízejí podporu ze strany notebooků stejně jako některé v našem seznamu, jistě oceníte i recenze notebooků fungující na stejném principu. Využít také můžete porovnávače cen Google nákupy  a další.

Komentujte jako první!

Leave a reply

GeekLife.cz