5 nejlepších aplikací pro rok 2017

Aplikace jsou základ každého smartphonu, usnadňují provoz, baví nebo dokonce zachraňují životy. Následující článek přináší tipy na ty nejlepší aplikace pro rok 2017.

Memrise

Výuková aplikace pro učení se slovíček z cizích jazyků. Pomocí opakování jednotlivých frází, jejich přepisování či namlouvání do mikrofonu vám pomůže rozšířit vaši slovní zásobu zábavným způsobem. Aplikace je dostupná pro operační systém iOS, Android i pro webové prohlížeče vašich počítačů či notebooků s Windows.

Stahujte: Android | iOS

zpět do menu článku ↑

IFTTT

Aplikace pro automatizaci vašeho zařízení. Umožňuje propojení jednotlivých aplikací nainstalovaných uvnitř vašeho telefonu, které nabízejí dohromady velmi lákavou kombinaci.  V IFTTT si nastavíte podmínky, za kterých spolu budou aplikace komunikovat, což vám může výrazně usnadnit život. Spolupráce aplikací může vypadat například tak, že propojení vašeho mobilního telefonu a chytrých zařízení v domácnosti dá automatický signál k jejich spuštění. Detekuje-li tedy jedna aplikace uvnitř vašeho smartphonu déšť, druhá může automaticky uzavřít domovní či garážová vrata a podobně. Aplikace je opět dostupná pro Android i iOS.

Stahujte: Android | iOS

zpět do menu článku ↑

Google Earth

Je oproti přechozím dvěma poněkud známější aplikace, která umožňuje prohlížet místa kdekoliv na světě, přímo z vašeho telefonu. Kromě detailní mapy tak nabízí velmi lákavý pohled na všechna významná světová místa a památky. Aplikace je k dostání pro iOS, Android i vaše stolní počítače či notebooky s Windows.

Stahujte: Android |Android

zpět do menu článku ↑

Pocket

Pocket je aplikace, která cílí na uživatele, kteří nemají neustálý přístup k internetu pomocí datového připojení. Umožňuje totiž ukládat webový obsah (ať už se jedná o články, videa nebo obrázky) k jejich pozdějšímu prohlížení i v režimu offline. Aplikaci tak jistě využijete například na cestách nebo všude v místech, kde se nelze připojit k internetu. Stahovat ji můžete pro operační systém iOS, Android i pro Windows.

Stahujte: Android | Android

zpět do menu článku ↑

Funnel

Aplikace pro všechny, kteří chtějí být neustále v obraze. Nabízí příchozí upozornění na nové zprávy z velkých světových zpravodajských serverů jako například BBC, NPR, CBC a podobně. Díky této aplikaci vám neunikne nikdy žádná důležitá novinka z aktuálního dění ve světě. Appka je dostupná jen pro iOS.

Stahujte: Android

zpět do menu článku ↑

Podpora aplikací ze strany zařízení

Aneb jak vybrat zařízení, které podporuje širokou škálu aplikací?

Pokud jste vlastníkem chytrého telefonu, velmi pravděpodobně nabízí podporu aplikací podobného nebo stejného účelu, jako výše zmiňované. Starší verze operačních systémů nebo nedostatečné hardwarové vybavení, však mohou zapříčinit u těchto aplikací problémy s jejich provozem.

Pokud si chcete užívat všechny výhody na nejlepších zařízeních dle jednotlivých typologických specifikací nebo cenových rozpětí, doporučujeme navštívit například porovnání nejlepších telefonů. Kromě srovnání jednotlivých parametrů, zde najdete také podrobné recenze, věnující se detailnímu popisu každého telefonu.

Pokud se pak zajímáte i o aplikace, které nabízejí podporu ze strany notebooků stejně jako některé v našem seznamu, jistě oceníte i recenze notebooků fungující na stejném principu. Využít také můžete porovnávače cen Google nákupy  a další.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

2 komentáře
 1. Reply
  Pavel Kněževič 28.5.2018 at 20.09

  Dobrý den, myslíte, že byste mi ohledně aplikací mohli poradit? Koupil jsem si chytré hodinky a přemýšlím, co všechno se do nich vyplatí stáhnout. Já bych spíš rád tipy na nějaké šikovné aplikace, které jsou užitečné jak při sportování, tak i při běžném používání hodinek jako takových. Je to možná hloupý dotaz, ale jsem starší generace a hodinky jsem dostal nedávno k narozeninám, aniž bych o nich měl větší ponětí. Děkuji pěkně za tipy, P. Kněževič

  • Reply
   Lenka Rutteová 29.5.2018 at 6.40

   Pavle, chybí základní informace: jaké chytré hodinky jste dostal? Každé umějí něco jiného a ne do každých jde cokoliv stáhnout. Nebo chcete stáhnout aplikace do telefonu a používat je pro hodinky? Mrkněte na naši další webovku https://nejchytrejsihodinky.cz/. Tam najdete recenze mnoha modelů hodinek, včetně zmínění aplikací, co do nich anebo do telefonu lze natáhnout.

  Leave a reply

  GeekLife.cz