VOCOlinc Flowerbud – chytrý zvlhčovač vzduchu a difuzer

Potrpíte si doma na vůně a jste zároveň milovníci elektro hraček? Přesně na vás mysleli ve VOCOlinc a připravili FlowerBud. Difuzér, který lze ovládat přes hlasové asistenty a zároveň funguje i jako atmosférické osvětlení.

Flowerbud se se skládá ze dvou plastových hlavních dílů v bílé barvě. V tom spodním se nachází relativně objemná 300 ml nádržka, která zvládne vypouštět vůně nebo jen vodní páru ke zvlhčení vzduchu až 10 hodin. Horní část funguje jako komín a současně jako lampička.

Vocolinc Flowerbud jako noční lampička

Na pohled je difuzér hezky zaoblený, vzhledem odkazuje ke svému názvu (angl. poupě) a díky bílé barvě zapadne skvěle naprosto kamkoliv. Výška je 25 cm a v nejširším bodě má Flowerbud 16,7 centimetru.

Vonné oleje si musíte koupit samostatně, moje doporučení má eko eshop Econea. Když náplň dojde, difuzér se sám vypne. Výrobce uvádí, že provonět zvládne i prostor o 40 čtverečnýc hmetrech.

Difuzér můžete ovládat přes aplikaci LinkWise, tak i všechny tři hlavní hráče na trhu hlasových asistentů. Siri, Alexu i Google Assistenta. O spojení se stará bezdrátová síť s pásmu 2,4 Ghz. Hlavní výhodou “smart” možností je nastavení časovačů, takže difuzér připravíte ke spuštění přesně na chvíle, kdy jej potřebujete.

VOCOlinc Flowerbud

Vocolinc Flower bud je zvlhčovač vzduchu pracující přes wifi, podporuje hlasové asistenty Siri, Alexu i Google, disponuje 300ml nádrží pro esenciální oleje, relaxačními barvami a ...

K fyzickému ovládání slouží dvě tlačítka na přední straně difuzéru. Jedno zapíná osvětlení a mění jeho barvu, druhé umožňuje měnit intenzitu odpařování.

LED osvětlení nabídne slušnou variabilitu, vybrat si můžete z 16 milionů barev (chladné a teplé). Intenzita je tak akorát a večer Flowerbud funguje jako hezká lampička.

Zařízení není nadměrně hlučné, pokud jste už nějaký difuzér v akci slyšeli, nijak se od něj lišit nebude.

Flowerbud můžete pořídit za 1590,- kč na Smarty.cz.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz