Tip na levný držák na mobil do auta

Přiznám se, dlouho jsem bral mobil za volantem do ruky.  Ne kvůli volání, ale poslouchám v autě Spotify a občas je třeba vybrat novou desku na poslech. Nechtělo se mi vrážet pár stokorun do nějakého držáku. Ale s novým rokem jsem si řekl, že to už musím nějak vyřešit. Levně, ale fortelně.

Ideální řešení je směr eBay a čínský dodavatel.

Hledal jsem co nejjednoduší držák, který se dá snadno uchytit za žebrování klimatizace. A vybral jsem tento model. Za necelých 80 korun. Počet prodaných kusů vypadal slušně, nemusel by to být šmejd

Universal 360° Car Air Vent Holder Mount Stand Clip For Mobile Smart Cell Phone

Konstrukce už podle obrázku vypadala rozumně. Mechanické uchycení na mřížku díky závitu a jednoduchý pružinový klik na mobil. Stačí vybrat konkrétní model a barvu. A kdyby to nevyšlo, 80 korun oželím docela snadno.

Detail systému pro uchycení na mřížku

Detail systému pro uchycení na mřížku

Včera dorazil po cca 3 týdnech. Krása dotované čínské pošty…

Jaký je?

Takový, jako jsem čekal. Uchytit jde perfektně, stačilo dobře utáhnout. Pružina  v pacce, co drží mobil, je opravdu silná a nebojím se, že mobil neudrží. Uvidím, co s ním udělá zub času.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

4 komentáře
  1. Fajn tip! A půjde instalovat do mřížky u Škody Favorit? Přijde mi, že otvory v mřížce jsou moc malé..

    Leave a reply

    GeekLife.cz