Spárujte svou smart TV s YouTube

Je to už rok, co jsem koupil svoji první chytrou televizi od Samsungu. Software, který v ní běží, není zrovna přátelský k uživatelům. Rozhraní je pomalé, přístup na internet je záležitost pro masochisty, nicméně alespoň s YouTube si můžete velmi snadno pomoci, pokud máte doma současně nějaké zařízení s Androidem nebo iOS.

Pokud máte ve svém mobilním zařízení aktualizovanou verzi aplikace pro YouTube, stačí v samotné televizi zapnout interní aplikaci pro tuto online službu, najít v ní sekci Nastavení a záložku Spárovat zařízení. Zde uvidíte kód, který můžete přidat buď na webové stránce https://www.youtube.com/pair.

Párování na webu YouTube

Párování na webu YouTube.

Nebo můžete kód zadat přímo v aplikaci YouTube v menu Nastavení, viz. screenshot níže.

Párování v YouTube aplikace pro Android.

Párování v YouTube aplikace pro Android.

Proč byste měli své mobilní hračky s televizí spárovat? Předně je to velmi snadné ovládání, televizní rozhraní, ovladač a rychlost software nejsou nic, co by vás lákalo k častému spouštění YouTube. A přitom je větší obrazovka rozhodně pohodlnější pro sledování videí ve více lidech, jako rodiče možná oceníte možnost ovládat pohádky pro děti odkudkoliv po celém bytě. Celé postupy párování pro Android a iOS si můžete přečíst také zde.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz