Outdoor solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move

Přestože je externím baterie skvělým řešením na cesty, i její kapacita není nekonečná. Ale i na cestě máte možnost dobíjet a to dokonce zdarma. Stačí si pořídit praktickou a stylovou solární nabíječku Suntrica SolarStrap Move, která mě zaujala konstrukčním řešením.

Samotná baterie je totiž uložena v obalu, na němž je solární článek. A obal je udělaný tak prakticky, že jej v klidu a bezpečně připnete například k tašce nebo batohu či na motorku. Kapacita není ohromující, jedná se o “pouhých” 3 000 mAh (11.1Wh Li-Po), ale lidi v pohybu zajímá spíše váha. Ta je 150 gramů, což je velmi rozumná hodnota.

Suntrica-SolarStrap-Move-1 Suntrica-SolarStrap-Move-2

A za jak dlouho dokáže solární panel tuhle kapacitu naplnit? Je to 12 hodin. Samozřejmostí je indikátor stavu baterie, který vám současně napoví, jestli je obal se solárním kolektorem v té správné pozici. Výstup je běžným USB typ A konektorem, výstupní napětí 5V s napětím A1. Cestovatele bude zajímat i výdrž z pohledu teploty. tady výrobce uvádí rozsah od 0 °C do +50 °C.

I tak lze nosit solární nabíječku SolarStrap Move.

 I tak lze nosit solární nabíječku SolarStrap Move.

Tenhle krasavec je už teď k dispozici je v zeleném, oranžovém nebo černém provedení v eshopu Econea za 1799,- Kč.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz