Nutrimimi: 1000 dní od početí po batole v mobilu

Občas narazím na aplikace, které jsou dost komplexní a přitom se zaměřují na docela netypické téma. Takové je i Nutrimimi od Nutricie. Cílí hlavně na maminky, kterým se právě navždy mění život. Na ty těhotné nebo s malými dětmi.

Ať už pro Android nebo iOS, aplikace je zdarma. Vyžaduje vytvořený uživatelský účet, který má svůj důvod. Napříč celou aplikací se totiž táhne chytrý systém notifikací z oblasti stravování, vyšetření nebo čekoholiv, co si sami zadáte.

Nutrimimi

Celá aplikace je rozdělena do několika sekcí. Najdete zde články, které ve vizuálně moc hezky zpracované časové ose provedou jednotlivými týdny těhotenství, aby se v okamžiku porod přehouply do dalších fází, které končí 36. měsícem.

Další sekcí je Chat s odborníky, které má Nuricia k dispozici.

Velkou sekcí jsou Nástroje, kde najdete:

  • Sledování hmotnosti.
  • Jídelníček pro těhotné nebo kojící
  • Záznamník pro kojení
  • Databázi říkanek

Tohle vše tvoří opravdu propracovanou masu obsahu, která se nezkušenému může jevit až srandovní, jako třeba dvě ikony L a P u záznamníku kojení. Kdo už má dětí ví, že i tohle je důležité sledovat a mobil se k tomu hezky nabízí.

Protože je obsahu v aplikaci opravdu hodně, můžete si vybrané články uložit mezi oblíbené pro snadnější přístup. V sekci Říkanky si dokonce můžete své dítě nahrát!

Tahle aplikace se prostě povedla. Je vidět, že za ní stojí velká korporace, která tvorbě obsahu věnovala značné množství času a prostředků.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz