Mobilní Google+ konečně umožňuje pohodlné sdílení obsahu na Stránky

Pokud máte na Google+ vytvořenou nějakou stránku, jistě víte, že přidávat na ni obsah z mobilního klienta bylo hotové utrpení. Museli jste se totiž v aplikaci odhlásit ze svého osobního účtu odhlásit, pak se zas přihlásit a v ten moment vybrat, že chcete načíst obsah pro danou stránku. Nevím, jak u vás, ale díky tomuto postupu byla moje aktivita z mobilu směrem ke stránce nulová. To se teď změní.

Google+ má totiž k dispozici novou aktualizaci, která přidává komfortní přepínání do stránek přímo v aplikaci, aniž byste museli dělat odhlašovací a přihlašovací harakiri. V menu účtu přibyla možnost se jednoduše přepnout, což vypadá následovně.

Přidat můžete pouze jednu ze stránek, kterou spravujete, pokud máte stránek ve správě více, máte jednoduše smůlu. Google, doufejme zatím, nedovoluje větší výběr. I tak je to posun dopředu. Pokud pak tedy chcete sdílet nějaký obsah na stránku, kterou máte vybranou, stačí v nabídce sdílení vybrat Google+ a objeví se následující nabídka.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz