Mercury TPU obal pro Nexus 4

Po pádu mého Nexus 4 mi začal vadit můj původní Krusell obal. Pád odskákal displej a výměna mě stála 2500,- Kč. Telefon mi prostě vyklouzl z ruk a spadl na kachlíky v koupelně. Krusell byl sice kvalitní, ale povrch byl takový kluzký, což jsem vyhodnotil jako hlavní příčinu pádu. Ovšem nabídka obalů v tuzemsku je bídná, zamířil jsem tedy na osvědčený eBay. 

Tam jsem si jako magor do zelené barvy vybral obal pro Nexus 4 z TPU od Mercury v limetkovém odstínu. Cena 4,99 USD včetně dopravy z Jižní Korey. K dispozici mají celkem 11 odstínů. Obal dorazil poštou za 10 dnů od objednávky.

Nabídka barevných verzí TPU obalu od Mercury na eBay

Nabídka barevných verzí TPU obalu od Mercury na eBay

Provedení je poměrně dobré, na jednom místě jsem objevil mírný nedostatek (asi vada formy). Pouzdro sedí perfektně, dokonce obsahuje drobné lesklé částečky, aby imitovaly originální vzhled zadní části Nexusu.  Na zádech obalu je logo Nexus, logo Mercury a nápis Designed In New York. Koneckonců, posuďte sami.

TPU obal od Mercury pro Nexus 4

pohled z na displej – obal má přesah a chrání displej


TPU obal od Mercury pro Nexus 4

Zadní část TPU obalu

TPU obal od Mercury pro Nexus 4

Zadní část TPU obalu podruhé

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz