Google Live Tile nově

V Google opět ukázali, že umějí myslet i na uživatele konkurenčních OS. Pokud jste totiž doteď chtěli jít Google z dlaždice hlavní obrazovky, museli jste si jako dlaždici připnout obyčejný náhled mobilní stránky Googlu (což můžete udělat s jakýmkoliv webech). Bylo to funkční, ale nevzhledné. Google nyní nabízí uživatelům Windows Phone tuto možnost zachovat, ale s hezčí ikonkou. Jak na to?

Obrázek pocházek ze serveru 1800pocketpc.com

Obrázek pochází ze serveru 1800pocketpc.com

Ve vyhledávači načtěte Google, pokud se vám zapne lokalizovaná česká verze, pak se dole na stránce přepněte do americké verze. Po opětovném načtení stránky vám Google nabídne speciální volbu vytvoření Live Tile, nahraje na své stránce obrázek namísto vyhledávacího pole a loga a vy poté klasicky v nastavení prohlížeče vyberete volbu Připnout na úvodní obrazovku. Ve výsledku získáte jednoduchou modrou ikonu, která skvěle zapadne mezi ostatní dlaždice. Google si tak i přes omezení daná Windows Phone poradil.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!
 1. Důležitá informace, je potřeba mít prohlížeč nastavený na mobilní verze stránek.

 2. Připnutí proběhlo v pořádku, ale rozhodl jsem se odepnout tuto pěknou dlaždici a bohužel již mi to na uvodní straně googlu nenabízí znovu připnutí. Nevěděl by někdo jak si ju tam zase připnout? díky moc

 3. Zkus Odstranit historii v nastavení prohlížeče.

 4. Mám to nastavené podle návodu, ale nevíte jak to nastavit na českej Google ?? Aby se zapl hned česky… =/

 5. Na to bych taky rád přišel, přestal jsem kvůli tomu nakonec dlaždici používat.

 6. udělal jsem to přesně dle návodu,otevřel google – přepnul na US verzi ale Live Tile mi to nenabídlo.neví někdo jak se k tomu dostat “manuálně”?
  Díky.

 7. Mně se pro změnu nedaří přepnout na americkou verzi, jednoduše nevím, kde. Jde mi nastavit jen jazyk, takže mám google.cz v angličtině, nic víc :/

  Leave a reply

  GeekLife.cz