Fotky z Instagramu na papír za pár kaček?

Narazil jsem dneska na povedenou službu, která nabízí za pouhých 9,- Kč na kus tisk vašich fotek z Instagramu. Vyvolej.to má vše, co má moderní online služba mít.

Předně je to nápad. Žádná služba není věčná a ani fotky v cloudu Instagramu nebudou napořád. Po našich předcích zbyly vždy krabice s fotkami, po nás toho bude zoufale málo, po někom snad nic. Tím Vyvolej.to hezký řeší zákaznickou potřebu. Navíc to může být hezký dárek pro někoho, kdo stojí absolutně mimo online prostor (rodiče, babičky, atd).

Vyvolej.to - fotky z Istagramu na papír

Samotné zadání zakázky je tak jednoduché, že už snad jednodušeji ani nejde. Na webu služby povolíte přístup k účtu na Instagramu, následně se načtou všechny vaše fotografie, vy pouze naklikáte, které ano – minimum je 12 kusů – a vyberete si platební podmínku. Pro aktivní uživatele internetu je nejlepší platba přes PayU, které vás snadno protáhne nejběžnějšími bankovními ústavy u nás.

Od napsání URL vyvolej.to k odeslání platby celý proces netrval déle, jak 5 minut. Přepravní náklady k minimálnímu balíčku tvoří takřka třetinu koncové ceny, s tím se ale nedá nic dělat. Vyvolej. to mě opravdu potěšilo, i když Instagram používám relativně málo.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz