DeepL Write vám pomůže psát lépe. Zatím ve dvou jazycích

20.1.2023

Populární překladač DeepL, který v kvalitě výstupu překonává Google Translate, nabízí novou funkci. Ta vám v angličtině a němčině pomůže psát gramaticky správně.

DeepL Write je zdarma a nabízí mnohem víc než jen běžnou kontrolu gramatiky. Umí vylepšit styl, tón a volbu slov. Dává tak kontrolu nad vaším psaním a umožňuje vybrat si z různých možností.

Aplikace DeepL Write je k dispozici v angličtině, kterou ještě dělí na britskou a americkou a němčině:

  • Navrhuje vylepšené frázování a tok vět.
  • Zpřesňuje výběr konkrétních slov a vět
  • Opravuje gramatické chyby

DeepL Write slibuje, že pomůže každému zlepšit psaní. Ať už se jedná o rodilého mluvčího, který zdokonaluje své fráze, nebo o studenta, který se učí jazyk a dbá na jeho přesnost.

2023 01 20 11h16 38
Ukázka DeepL Write editoru, kde jsem v textu udělal záměrně chyby. Vpravo vylepšená verze

Služba je zatím v beta verzi.

Vlastní zkušenost

Moje osobní zkušenost s DeepL je skvělá. Přes rok používám placenou verzi včetně desktopové aplikace, která pomocí klávesové zkratky CRTL + 2 stisk C přeloží jakýkoliv text v aktivním okně.

Více o DeepL

DeepL je německá společnost založená v roce 2017. Zaměřuje se na vývoj strojového překladu a je známá právě svým překladačem, který se snaží co nejvíce přiblížit lidskému překladu. V lednu 2023 startup oznámil, že díky nové investici jeho valuace překročila hodnotu jedné miliardy USD. Tím se DeepL zařadil mezi takzvané jednorožce.

Zdeněk Dvořák

Zdeněk Dvořák

Zajímá mě všechno nové, zajímavé a trendy. První smartphone jsem měl v roce 2006. Chytré hodinky nebo žárovky jsem zkusil hned, jakmile šly na trh. Cokoliv nového v elektronice a digitálním světě okamžitě strhává můj zájem. Rád píšu o tom, co jsem sám zkusil. A kvůli tomu GeekLife před devíti lety vznikl. Píšeme zde o věcem, které jsme sami zkusili nebo je chceme doporučit, protože si myslíme, že jsou zajímavé a užitečné. Chcete nás sledovat? Odebírejte náš RSS kanál Jsme na Twitteru Jsme na Facebooku

Komentujte jako první!

Komentujte

GeekLife.cz
Logo