BottleLoft aneb Jak ušetřit místo na láhve v lednici?

Na Kickstarteru jsem našel praktický nápad, jak ušetřit v lednici místo na láhve. Předpokladem je, že máte ovšem v lednici dost místa na výšku, protože myšlenka je vlastně prostá. Co takhle uchytit láhve a další obaly s kovovým víčkem za pomoci magnetů? Může to fungovat? 

Až do 10. listopadu můžete podpořit projekt BottleLoft Briana Contiho ze Severní Karoliny (USA), který má za sebou už čtyři úspěšně sponzorované produkty na Kickstarteru. Produkt má za sebou úspěšné testování na prototypech, což je rozhodně dobré znamení.

BottleLoftKaždý držák se skládá z osmi dílů. Základem jsou 3 extrémně silné neodymové magnety, ocelový pásek na zesílení magnetického efektu,  vstřikovaný plastový dílec a lepící páska 3M určená pro aplikaci při nízkých teplotách.

BottleLoft

Minimální příspěvek je 1 dolar a cíl financování ve výši 20 tisíc dolarů je už nyní překročený, takže nezbývá, než se těšit, kdy bude tenhle produkt na trhu. V naší ledničce Bosch sice tolik místa na výšku není, což mě přivádí k úvaze, že ty americké jsou asi jiné. Ale možná máte doma model, kde by se takový držák dal použít.

Co na nápad říkáte? Koupili byste si BottleLoft?

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

1 Comment
  1. Ano, americké lednice jsou opravdu jiné. Jsou totiž obrovské 🙂

    Leave a reply

    GeekLife.cz