Zásuvková lišta PowerStrip Modular je skvělým řešením nejen pro geeky

Pořád se doma nebo v kanceláři vztekáte, že to množství různých adaptérů, nabíječek a jim podobných krabiček už dál nesnesete? Klasická prodlužovačka vám nevyhovuje, protože má prostě málo zásuvek? Nebo pro změnu zásuvek moc, protože někdy sice využijete všech šest, ale jindy by vám stačily dvě nebo tři? Pravidelně hledáte adaptér s výstupem 0,5 A pro nabíjení chytrých hodinek, ale za chvíli se hodí dobíjecí výkon 2,4 A na dobití mobilu či powerbanky? Zkuste se s námi podívat na systém PowerStrip Modular. Jeho cílem je totiž poskytnout úlevu právě vám. Úlevu od nespočetných adaptérů a nekompatibilních technologií.

Kapitoly článku

Ne a ne najít ten správný adaptér! Ještě včera tu někde byl!

Často se vám stává, že si adaptér na dobití mobilu či hodinek necháte doma? Zapomenete ho v autě anebo je někde na dně tašky či batohu, takže jeho hledáním strávíte drahnou dobu? Těmto situacím se můžete vyhnout, když si pořídíte smart systém modulů, které jsou spolu propojitelné na jedno cvaknutí. A cvakáte je přímo do prodlužovačky s přívodním kabelem dlouhým jeden nebo několik metrů.

Moduly jsou malé a skladné, takže je snadno schováte do šuplíku. A vyndáte vždy ten, který právě potřebujete. V nabídce jsou moduly s USB, s USB-C, Wi-Fi, powerbankou, modul se světlem a s dálkovým ovládáním. Pak moduly obsahují ještě i světelný senzor, extra zásuvku, zásuvky pro adaptéry s koncovkami určenými na jiný než český trh. A v přípravě jsou ještě další vychytávky.

zpět do menu článku ↑

Malé, skladné, kompatibilní a přenosné

Všechny moduly systému PowerStrip Modular jsou malé, lehké, skladné a perfektně kompatibilní mezi sebou. Můžete je s sebou vzít na pracovní schůzku (třeba nabitou Powerbanku nebo dálkové ovládání). Hodíze do kapsy nebo do kabelky a velkou dávku energie máte stále u sebe, v mini balení.

Můžete je mít zastrkané do sebe a položené na stole. Nebo strčené v šupleti, přičemž vždy připojíte jen ten, který právě potřebujete. To ušetří i na malém pracovním stole hodně místa. Všechny moduly mají ultra tenký tvar. K tomu přidejte zajímavý vzor a nevtíravou barvu v jemném tónu.

zpět do menu článku ↑

Co zásuvku nepotřebuje, to do ní nestrkej

Co nepotřebuje zásuvku? Třeba Powerbanka systému PowerStrip Modular. Tu totiž přistrčíte rovnou k mateřskému modulu prodlužovačky, takže jejím nabíjením nezaberete volnou zástrčku, ani tu s USB. A stejné je to s Wi-Fi. Není nutné s ní zabrat volnou zásuvku. A navíc – za ně zase můžete zapojit další zásuvky.

zpět do menu článku ↑

Dětská pojistka, vypínač a elegantní design

Systému PowerStrip Modular nechybí dětská pojistka, ta je samozřejmostí u všech produktů tohoto typu. Navíc tu ke kompatibilitě a kvalitě získáte i elegantní design vychytaný po všech stránkách. Nejen co se praktického využití týká, kdy díky dobrému nápadu uspoříte spoustu místa i času, získáte uživatelské pohodlí.

Ale též po stránce pohledové, kdy si užijete opravdu vzhledného doplňku do domácnosti. Systém PowerStrip Modular má prostě nápad, vypadá luxusně a rozhodně nebude nikde rušit celkový dojem „vystajlované“ pracovny či kanceláře. Právě naopak.

Co ten vypínač? Ten je v modulech také. Vypínají se jím všechny moduly zapojené za ním. Takže když víte, že s moduly nijak hýbat nechcete, ale budete stejně většinu času využívat jen první dva nebo tři, dáte za ně vypínač. A pak ty ostatní, do kterých se připojíte jen někdy. Vypínačem je oživujete nebo uspáváte. Snadné.

zpět do menu článku ↑

Kde koupit

Last update was on: 20.7.2020 9.06
zpět do menu článku ↑

Hodnocení

 

9 Total Score
Zásuvková lišta PowerStrip Modular je skvělým řešením nejen pro geeky

Systém PowerStrip Modular je zajímavým nápadem pro všechny, kdo chtějí mít na pracovním stole nebo v obýváku anebo třeba v ložnici trochu pořádek. A nejen to. Chtějí mít i ušetřené místo, přitom však možnost v jednom místě zapojit různé spotřebiče, nabíjet elektroniku a powerbanky, oživit Wi-Fi. Všechno najednou by zabralo mnoho místa v podobě mega dlouhé prodlužovačky se spoustou adaptérů. PowerStrip Modular to však elegantně vyřešil libovolným zapojováním těch prvků, které zrovna mají být využity. Anebo na jeho upotřebení můžete jít opačně - nejde vám ani tolik o místo, jako o různé způsoby využití zásuvek. Takže když v nich strčený spotřebič vypínáte, vypnete modulárním vypínačem i jeho zásuvku. Už žádné zbytečné stand-by. Moduly jsou malé a lehoučké, snadno se berou s sebou (třeba powerbanka).

PRO
 • modulární systém
 • lze zapojovat libovolně za sebe, vypínat, zapínat, kombinovat
 • střídmý, ale luxusní design
 • malé, lehké a skladné moduly
PROTI
 • vyšší cena

Chytrá elektronika mě baví, fascinuje a stále nechává napjatou, co nového zase dokáže. Můj zájem o smart technologie podnítil Zdeněk, se kterým v téhle branži spolupracuju od roku 2017. Pozornost věnuju i chytrým hodinkám, které testuju. Najdete je na webu Nejchytřejšíhodinky.cz.

3 komentáře
 1. “Pravidelně hledáte adaptér s výstupem 0,5 A pro nabíjení chytrých hodinek, ale za chvíli se hodí dobíjecí výkon 2,4 A na dobití mobilu či powerbanky? ”
  Zaujala mne tahle věta. V době kdy jsem elektrotechniku studoval já platilo, že dobíjená baterie si z nabíječky odebírá tolik kolik potřebuje a je tedy úplně jedno, že z 2,4 A nabíječky nabíjím hodinky. To už není pravda?

  • Autorka tím chce říct, že zařízení pokryje různé scénáře a pokud někdo potřebuje silnější výstup, má možnost.

  • Reply
   Lenka Rutteová 3.4.2019 at 6.23

   Lojzo, patřím k těm uživatelům, co se spoléhají na doporučení výrobců, protože předpokládají, že výrobce ví, co vyrobil, a ví, jak to funguje. No a v manuálech k hodinkám, které testuju (https://nejchytrejsihodinky.cz/), vždy bývá upozornění, že se mají nabíjet při nižším proudu, jinak prý hrozí poškození baterie. Stejné informace nacházím i u dalších typů chytrých zařízení, zejména tam, kde výrobce přibalil k produktu také adaptér (varování, abych nepoužívala silnější, že jinak se může baterie poškodit).
   Pokud je to s nabíjením jinak, než tvrdí výrobci, ráda si na Vaše doporučení přečtu něco víc. Napadá Vás důvod, proč kolem toho výrobci dělají dusno, když je tedy síla adaptéru v podstatě jedno? Rozhodně se ráda dozvím víc.

  Leave a reply

  GeekLife.cz