Zásuvka Reset Plug sama restartuje váš router

Znáte to. Vypadne wi-fi. Co teď? Prvním krokem bývá obvykle restart routeru a čekaní, jestli se to chytí. Co když ale máte na wifi více zařízení, jako třeba kamery nebo počítače pro vzdálený přístup a nesedíte zrovna doma? Na tento problém se zaměřuje Reset Plug.

Zásuvka Reset plug totiž sama funguje i jako klient připojený na wi-fi. Jakmile zjistí výpadek signálu, přeruší přívod elektrické energie, což pochopitelně restartuje router. Sleduje pouze sítě na frekvenci 2,4 GHz. Jestliže váš router jede v duálním režimu, Reset Plug zachytí výpadek v obou pásmech, ale pokud máte puštěnou síť pouze na 5 GHz, nebude fungovat.

Reset Plug

Takto funuguje v pětimiutových cyklech, pokud se spojení neobnoví. Délku cyklu si samozřejmě můžete nastavit sami.

O stavu sítě informuje i vizuálně. Nepřerušovaný svit modré LED znamená, že vše je OK. Jakmile bliká, není signál.

Zatím existuje pouze provedení s US zásuvkou. K té lze připojit běžnou redukci, nicméně se připravují i další verze s podporou různých typů zásuvek.

Reset plug pracuje s napětím od 90 do 260V a proudem 10A. Nehodí se pro zařízení s vysokým odběrem, jako jsou sušičky nebo myčky.

Zásuvka je k dispozici za 59.99 USD plus přepravní náklady.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz