Zaostři na úspěch s novou P9 od Huawei

Čínský výrobce Huawei se už vypracoval mezi špičku mobilních výrobců. Uvedení nové vlajkové lodi s označením P9 u nás doprovází i speciální promo stránka.

Jmenuje se Zaostři na úspěch a funguje jako malá hra. Protože tváří aktuální kampaně není nikdo menší než žijící hokejová legenda Jaromír Jágr, je hra postavena na něm. Provedením se jedná o čistou textovku, která pamětníkům připomene začátky počítačových her, když to trošku přeženu.

Zaostři na úspěch

“Hra” vám jednoduše klade otázky, na něž máte vždy dvě odpovědi, podle nichž se příběh posune dál. Není dlouhý a jde spíše o zpestření. Kdo projde až do konce, může vyhrát novou P9 od Huawei. Pokud nevyhrajete hned na poprvé, dostanete druhou šanci sdílením stránky na Facebook.

Jestliže ani to nestačí, je na stránce osm dalších mikropříběhů s Jardou. U některých musíte trošku znát Jágrovi mentalitu, jinde jde spíše o fakta z kariéry, která si naštěstí můžete rovnou vygooglovat. A některé jsou slušné fantasmagorie:)

Webík taky hezky vizuálně upozorňuje na dvě čočky nové pé devítky, které představují tlačítka, na něž klikáte při výběru odpovědí.

Mezi cenami není jen nová P9, ale i sluchátka od JBL, BT reproduktor Huawei nebo externí powerbank stejné značky. Cen je celkem 129, takže při troše štěstí se na vás může dostat. Nevyhnete se pochopitelně registraci, jinak by k vám výhra těžko dorazila. Jde to přes mail nebo Facebook.

Osobně se mi Huawei P9 docela zamlouvá. Za docela rozumné peníze přináší hi-endový telefon, který podle recenzí mnoha neduhy netrpí. Nehoní se ani za maximálním počtem pixelů na displeji a zkouší vylepšit fotky nasazením dvou čoček fotoaparátu.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

2 komentáře
  1. Reply
    Michal Kleiner 24.5.2016 at 0.52

    Odkaz na “Zaostři na úspěch” nevede nikam a obsahuje pouze slovo ‘huawei’ – možná chybka, možná záměr.

    Leave a reply

    GeekLife.cz