Devět tipů na zajímavé lampy a světla

Světlo je důležitým prvkem, který dodává tvář interiéru. Všimněte si, jak se světlem ve svém obchodě pracuje třeba IKEA. Ne každý ovšem chce doma běžnou sériovou lampičku či lustr, proto mám pro vás inspiraci, kde najít originální kousky.

Milovníky retra a fandy chemie by mohla oslovit lampa Lab 1  v ceně 99.,95 USD. V prostoru vypadá docela výrazně a přitom je kabeláž velmi nenápadná.

Lab 1 Light

Na dojezd po party případně domácí meditace byste mohli ocenit Hypno Cube. Kosta zaplněná haldou barevných LED stojí necelých 120 dolarů. Pravda, sladění ze zbytkem interiéru bude náročnější a model se tak hodí spíše pro ty s mírně kolotočářským vkusem.

HypnoCube

 

Pokud byste se chtěli se světlem doslova mazlit, musíte si pořídit Boon Glo Nightlight. Kromě vesmírného designu totiž na na lampě oceníte fakt, že si z ní můžete vytáhnout 3 svítící koule.

Boon NIghtlamp

Decentním osvětlením na zahradu pak může být svítící zavařovačka. Můžete ji někam zavěsit nebo jen tak položit na stůl.

Solar Firefly Jar Decorative Outdoor Light

 

Pokud si ladíte interiér hororově nebo do porna, zkuste tuhle přísnou Pacman lampu. Cena je trošku vyšší – skoro 1500 Kč – ale jedná se o ruční výrobu. K zaslání musíte mít US adresu, což se dá taky v pohodě vyřešit.

Pacman Lampa

 

Pokud máte rádi spíš rustiku, mohla by se vám líbit bambusová lampička s držákem na iPhone.  Opět vyšší cena daná ruční výrobou. V Číně:)

Bambusová lampa

Gigantické zelené svítící jablko za Thajska. Rozměry 30×30 cm.

Qualy Large Green Happle Apple Lamp

 

A teď zbystří příznivci Pána prstenů. Sauron na vašem stole za necelých 300 dolarů.

Sauron lampa

Nakonec jsem si nechal tyhle roztomilé prcky od Doulexu. Můžete je přisát, kam bude potřeba a zdroj světla si ještě natočit. Z a11 dolarů jsou k dispozici v bílé, růžové nebo zelené barvě.

Mini LED přísavka

 

 

 

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz