SeeNote – malá digi nástěnka

Malá elektronické informační udělátka mě zajímají. Psal jsem tu o Displio, prťavé krabičce s e-ink displejem, která zobrazuje různé informace třeba z vašeho online kalendáře. SeeNote pracuje stejně, designem je ale o několik tříd jinde.

SeeNote je také krabička, tentokrát matná bílá z polykarbonátu s uchycením v podobě magnetu a pásky od 3M. Je kompatibilní s Androidem a iOS, povídá si s IFTT nebo Google Mapami.

SeeNote

Informace se zobrazují na 4,2″ displeji. O komunikaci se stará wi-fi, na jedno nabití by krabička měla vydržet až 30 dnů.

Nechybí ani vizuální upozornění v podobě LED pásku v boční části krabičky. Barvy pro různá upozornění si samozřejmě můžete nastavit podle přání. Autoři také zvažují podporu Echo od Amazonu, hned na začátku bude SeeNote spolupracovat se systém řízení domácnosti Wink.

Rozložení informačních modulů na displeji můžete měnit díky aplikaci pro telefon. Díky vlastnímu API by do SeeNote měly jít napojit i třeba tlačítka typu “objednej pizzu”.

SeeNote by měla na trh dorazit na jaře 2017. Už teď si můžete udělat předobjednávku za 99 dolarů, pozdější cena bude 129 USD.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz