Recenze bluetooth headsetu Nokia BH-112

Před nedávnem jsem potřeboval pořídit nějaké bezdrátové sluchátko na volání. V autě jsem hovory často nebral, jednou mě to stálo pár bodů a tisíc korun, ale objem cestování se postupně zvyšuje a tak jsem začal hledal. Kritéria byla jasná. Malé, levné, funkční, zelené:)

Zelené proto, že mám Nexus 4 v limetkovém TPU pouzdře. Levné proto, že BT sluchátko nepovažuji za tak důležité, jako jiný hardware, který používám. Musí jít snadno spárovat, mít rozumnou výdrž, nic jiného od něj neočekávám. Primární použití v autě, sekundárně na Skype/Hangout v kanceláři, kde oba programy spouštím na mobilu, protože jsem si zatím nekoupil web kameru (je ve frontě:)

Nokia-BH-112-zelena

Volba nakonec padla na Nokii BH 112. O příslušenství téhle značky moc pochybností nemám,  navíc jsem dva headsety už objednával jako dárky. Sluchátko by mělo vydržet nabité až 150 hodin, nebo 5 hodin v hovoru. Váží necelých devět gramů , v uchu o něm skoro nevím, a díky několika různým nástavcům nebo háčkům by se mělo sedět každému. Nevadí mi ho mít v autě v uchu hodinu i více.

Zvuk má také velice dobrý. Velikost samotného headsetu může být paradoxně i nevýhodou, pokud jste sklerotik a nevíte, kam jste ho uložili:)

Uváděný dosah Nokia BH 112 je 10 metrů, samozřejmě záleží i na překážkách v cestě. Pro můj typ užívání to není třeba vůbec řešit. Pokud nejste fanda zelené barvy, Nokia má v záloze i další odstíny, jako černou, bílou, růžovou a mintovou. Finální cena je pár stokorun.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz