Mrkněte na stylové produkty ze základních desek

Reduce, Reuse & Recycle. To je heslo anglické společnosti Revolve. V jeho duchu vytváří různé produkty z odpadních materiálů nebo starých nefunkčních produktů.

Ajťáky určitě zaujmou kousky ze základních desek. Tak třeba záložka do knížky ve dvou rozměrech v ceně necelých 4 liber. Klip na uchycení vypadá hodně prakticky.

záložka do knihy

Chybět nemohou ani kruhové hodiny za 20 liber. Kdo dneska potřebuje ciferník, zásadní jsou ručičky. Průměr je necelých 16 centimetrů.

Hodiny ze základní desky

Z čeho jiného by měl ajťák vytahovat vizitky, než z tohoto pouzdra? Cena 9.99 liber.

pouzdro na vizitky

Platební karty zase můžete nosit v hodně stylové mini “peněžence” za 9 liber. Trošku bych se bál, co to udělá s kapsou, ale do kabelky to bude v pořádku.

kapsička na platební karty

Dál si můžete pořídit třeba podložku pod myš nebo poznámkový blok. Komplet nabídka je tady.

Cílová skupina pro tyto produkty je ale hodně specifická. Revolve proto nabízí i další produkty, které pracují s recykláty jako třeba kartony od džusů.

U nás můžete z recyklátu koupit třeba obaly na mobil nebo tablety v eshopu Econea. Tam najdete docela velké množství různých produktů pro ekologicky smýšlející lidi.

Zaujalo vás něco?

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz