Luxafor ukáže ostatním v open space, když nechcete být rušeni

Jestli pracujete v open space, určitě to znáte. Chcete pracovat, ale pořád někdo chodí a ruší vás. Tyto situace se řeší různými signály, jak dát okolí najevo, že nemají rušit. Někdo má cedulku na stole, pro někoho jsou signálem sluchátka na uších. Pro geeky a stylaře je tu gadget s názvem Luxafor.

Luxafor-5

Luxafor je malý lehoučký gadget, který si magnetem připnete na počítač a podle potřeby měníte barvu LED (6x RGB) indikátoru na červenou pro Nerušit, nebo Zelenou pro Volno. Hmotnost je minimálních 7 gramů a můžete mít buď provedení s kabelem s USB konektorem. Délku kabelu si můžete vybrat ze svou variant, půl nebo 1,5 metru. Bezdrátová verze, které se připojí přes Bluetooth, je zatím v přípravě.

Vše obsluhujete přes aplikaci, která je k dispozici pro Windows i Mac. Luxafor můžete dokonce napojit na jinou aplikaci pro sledování produktivity, případně ji využít jako vizuální notifikaci po příchozí maily nebo upomínky v kalendáři.

Cena je 28,- EUR, platit lze kartou, převodem nebo přes PayPal. Plátci DPH se musejí ozvat výrobci předem a uvést svůj VAT.

Pro firmy, co dbají na styl, to může být zajímavé sjednocení části interní komunikační struktury. Pro zdatnější je dokonce k dispozici API pro vlastní napojení a využití způsoby, jaké vás napadnou.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz