Laptop Stand LTD od Reloopu – stojan na notebook pro DJ

Dlouho jsem si chtěl pořídit nějaký stojánek pro notebook, když ještě občas někde hraju. Právě proto, že je to jen občas, nechtěl jsem nic profi a drahého. Volba padla na Laptop Stand V2 od Reloopu.

Konstrukce stojanu je jednoduchá, v podstatě je to pár ocelových dílů, které snadno smontujete. Výrobce nabízí několik možných konfigurací, jak ukazuje obrázek níže, dvě z nich umožňují fixovat stojánek napevno k hraně stolu, což se může hodit v klubech nebo zkušebnách. Hrát si můžete i s nastavením výšky, po montáži je ale výsledný tvar daný pevně, takže nemůžete například notebook naklápět podle potřeby.

LAPTOP STAND V.2Montáž zabere pár minut. Pro účely přepravy stačí odšroubovat spojovací kulaté tyče a vše uložit. Počítejte ovšem s váhou 2,3 kilogramu, což si v nějaké tašce už všimnete. Je to daň za pevný, ale levný materiál, z něhož je stojan na notebook vyrobený.

Co jsem měl možnost ho vyzkoušet, tak na něm notebook drží velice dobře. Dokonce jsem na něj nahodil i svoji konzoli Torq Xponent, která je poměrně velká a stojan obstál. Na hladkých podložkách ale může mírně klouzat,  což se dá vyřešit nějakou nálepkou na ližiny.

Konzole Torq Xponent na stojanu

Dovedu si představit i kancelářské využití, znám několik lidí, kteří pracují v kombinaci notebook a větší monitor, kde by se takovýto stojánek dobře uplatnil. Díky posazení ve vzduchu umožžuje výborné chlazení a ještě pod něj ledasco položíte.

Za necelých 800,- Kč jej můžete mít v černé nebo bílé barvě. Uvidíme, jak dlouho mi bude sloužit, v domácích podmínkách na něm budu mít spíše tu konzoli, protože mixážní SW si pouštím pěkně na 23″ LED monitoru.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz