Hrníček pro lenochy. Skoro až neuvěřitelné

Svět gadgetů je leckdy až komický.  Dnešní tip na praktický izolovaný hrneček je docela vysoko v žebříčku ujetých nápadů.

Kovových tepelně izolačních hrníčků jsem už viděl dost. Většinou dlouho nevydržely. Ale ještě nikdy jsem na dně hrníčku neviděl malou vrtulku. K čemu slouží?

mug-4

Ve spodní části hrníčku je prostor na dvě tužkové AAA baterie, které po stisku tlačítka na oušku díky motorku vrtulku roztočí. Jestliže jste líní si nápoj míchat, nebo chcete jen okouzlovat kolegy v kanceláři rotující hladinou, pak si ho kupte za necelých 7 dolarů.

mug-3

Tělo je z nerez oceli, nechybí samozřejmě poklička. Vybrat si můžete mezi zelenou, červenou nebo černou verzí. Hmotnost hrníčku je 227 gramů. Energii ušetřenou mícháním můžete věnovat ručnímu mytí, protože tenhle kousek s vaší myčkou kamarád nebude, případně to bude vztah na jednu noc.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz