4 tipy na DIY stojánky pro tablety

Máte doma tablet? Nejspíš na něj máte i nějaké pouzdro. A jak řešíte třeba promítání videa nebo čtení při jídle? Možná je vaše pouzdro multifunkční a funguje i jako stojánek, anebo taky ne a v tom případě oceníte následující čtyři tipy, jak si levně a vlastní silou vyrobit stojánek na tablet.

K výrobě prvních provedení stojánku na tablet potřebujete LEGO. Váš výsledek může vypadat jako dílo Javiera Avilese.

LEGO stojánek pro tablet.

Nejspíše nejlevnější cesta k pořízení stojanu vede přes použití části plata na vajíčka. Kdo vajíčka nejí, může vyptat u sousedů nebo ukrást část obalu v obchodě, potřebujete jen jednu polovinu. Estetický dojem je nicméně poněkud slabší. Autorem je Jesus L.

Stojánek na tablet z obalu od vajíček.

Kutilsky zaměřené typy majitelů tabletů si mohou zbouchnout dřevěné provedení, přičemž výsledek může vypadat jako stojánek Andrese Arga.

Dřevěný stojánek na tablet.

Nejvíc profi vypadající stojánek si můžete vyrobit ze stojanu na prázdná CD bez obalu (tzv. spindle), stačí troška přemýšlení a práce s pilníkem. Výsledek vypadá docela dobře.

Stojan na tablet z obalu na prázdná CD (tzv. spindle).

 

 

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz