SkyWallet – citlivé informace v bezpečí se zálohou na SkyDrive

Elektronická peněžka je populární program na všech platformách. I na Windows Phone jich najdeme několik, dnes se podívám na SkyWallet, který nabízí i synchronizaci dat na SkyDrive.

Aplikace je placená, ve zkušebním režimu nabízí možnost vytvořit si tři záznamy.  Začneme  však nastavením, v němž můžete aplikaci napojit na SkyDrive a vybrat složku pro zálohovnáí. Samozřejmostí je vstupní heslo a nastavení doby uzamčení aplikace při zapnutém displeji. Aplikace se tak umí volitelně zamknout, pokud se přepnete do jiného programu. Veškerá data jsou zakryptována AES 256 bit šifrováním.

SkyWallet pro Windows Phone 1 SkyWallet pro Windows Phone 2 SkyWallet pro Windows Phone 3

Co se týká typu dat, která si můžete zálohovat, pak SkyWallet nabízí předdefinované položky pro bankovní účty, kontakty, kreditní karty, e-mailové účty, různá ID (občanka, atd.), klíče k software anebo přístupová data k online službám. Samozřejmě si můžete nastavit i vlastní typy záznamů.

K aplikaci můžete mít navíc na vyžádání i desktopovou verzi.

SkyWallet hodnotím velice pozitivně a to i přes vyšší cenu (84,- Kč). Dobře se ovládá a o data nepřijdete, ani když se vám pokazí telefon.

Elektronické hračky, technika a počítače mě vždycky zajímaly. Jako většina pánů jsem ani já z této záliby nevyrostl a ve volném čase píšu Geek Life. Odebírejte RSS kanál Geek Life.

Komentujte jako první!

      Leave a reply

      GeekLife.cz